cafe_des_cafes

Suç ortağım Zeynep’le geçenlerde Café des Cafés’ye uğradık. Ancak bu sefer Taurus’takine. Tunalı Caddesi üzerindekini biliyoruz, bakalım buradaki nasılmış bakalım dedik.

cafe des cafes

AVM içerisinde oluşu sebebiyle Tunalı’daki atmosfer yok tabi ki ama burası da çok özenle dekore edilmiş, insanın içini açan bir havası var. Hatta iç taraflara doğru oturursanız AVM’de olduğunuzu bile unutabilirsiniz:) Café des Cafés 20. yılını kutluyormuş bu sene, hatta 20. yıla özel kupaları da var, 10. yıl için olduğu gibi. Taurus şubesi ise 2. yılında şu an.

profiterol

Bir tatlı krizinde bulunduğumuzdan dolayı derhal dondurmalı profiterol ve elmalı pay söyledik. Ve de filtre kahve tabi ki. Ancak tatlıdan yana şansımız yok. Beklentilerimizi maalesef karşılamadı. Görseller gerçekten çok güzel ama lezzetler bugünlük o kadar da güzel değildi diyelim.

elmalı pay

Bol bol fotoğraf çektik. Cafenin her köşesi ayrı bir ayrıntı. Keşke daha çok fotoğraf çekseymişim dedim eve gelip çektiğim fotoğraflara baktığımda. Demek ki bir kere daha gitmemiz gerekecek: Duyurulur:)

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *